KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13535293
nr 1353 5293
Annie Boberg
(f. 1948), Sverige
Signerad, daterad 1967. Collage på duk, 60x60 cm
Annie Boberg, svensk konstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:02:13
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr